Aankondiging voorroeien E (na skiff 1) en F (na skiff 2) diploma

Vanaf dit jaar dienen deelnemers die de skiff 1 of skiff 2 opleiding volgen zichzelf aan te melden voor een voorroeimoment.

Ben jij klaar voor het behalen van je skiff? Geef je dan zelf op voor een voorroeimoment op 29 juni of 6 oktober a.s.  Het materiaal waarin je mag roeien en sturen na het behalen van diploma`s kan je hier vinden.

Tijdens een voorroeimoment worden je vaardigheden getoetst door een voorroeicommissie. Bij voldoende vaardigheden behaal je een diploma.

Indien je nog niet voldoende bekwaam blijkt te zijn tijdens het voorroeimoment dan is dit geen probleem. In dat geval kan je met de tips zelf aan de slag of volg je weer een opleiding. Bij een volgend voorroeimoment kan jij nogmaals je vaardigheden laten zien.

Het voorroeimoment duurt 1 uur. Een week voor het voorroeimoment sluit de inschrijving. Er wordt dan een planning gemaakt door de voorroeicommissie onder leiding van Joris Hermans. Je hoort dan op welk tijdstip je aanwezig dient te zijn.

Indien het maximum aantal deelnemers is bereikt en je toch wilt afroeien, meld je dan bij de voorroeicommissie. Indien mogelijk kan er extra capaciteit gecreëerd worden.

(14 juni 2024, Vincent Verheggen)

 

Comments are closed.