SKIFF ZOMERSCHOOL 2024

Ook deze zomer kunnen jullie overdag terecht in de skiff zomerschool, van 1 tot en met 23 augustus. Het is al weer de vijfde editie! Vier weken lang worden op donderdag en vrijdag skifflessen van 2 uur georganiseerd met verschillende thema’s, ‘s morgens van 10:00 – 12:00 uur en op vrijdag ook ’s middags van 14:00 -16:00 uur. De lessen worden gegeven door ervaren skiffinstructeurs tezamen met enthousiaste vakantie-instructeurs.

Er zijn verschillende thema’s en er is voor elk ervaringsniveau keus:

  • Absolute beginner: als je geen skiffles hebt. Je hoeft zelfs nog nooit in een roeiboot gezeten te hebben!
  • Technische work-out: je bent skiff-cursist of hebt een skiffdiploma
  • Skiff2 work-out: je bent skiff2-cursist of hebt skiff2-diploma

De lessen gaan door bij minimaal 2 inschrijvingen, maximum 6, afhankelijk van het aantal beschikbare instructeurs (en bij de absolute beginners minimaal 2 en maximaal 4 inschrijvingen).

Je kunt je inschrijven voor 2 sessies in totaal. Als je je vaker inschrijft kom je op de wachtlijst en kun je alleen meedoen als er plek is. Je krijgt een paar dagen voorafgaand aan de skiffsessie een berichtje als je mee kunt doen. Sluitingsdatum voor een inschrijving is de maandag voorafgaand aan de les.

Belangrijk: Bedenk van tevoren wat je wanneer wilt gaan doen, schrijf je dan in en noteer het in je agenda. Wisselingen zijn organisatorisch best vervelend – voor andere cursisten en voor de instructeurs.

(22 mei 2024, Sandra Damen)

Comments are closed.